2023 POPÜLER YABANCI HAREKETLİ ŞARKILAR LİSTESİ

2023 POPÜLER YABANCI HAREKETLİ ŞARKILAR LİSTESİ

2023 Popüler Yabancı Hareketli Şarkılar Listesi’ni, meraklılarına yolculuk sırasında ya da ev veya iş yerlerinde dinleyebilmeleri için açıyorum. Listeyi hazırlarken, şarkıların 2023 yılında çıkmış olmalarına dikkat ettim ve şarkıları da dillerine göre ayırdım.

2023 Popüler Yabancı Şarkılar ( Hareketli ) arıyorsanız, listeye göz atmanızı öneririm. Ancak malum, henüz Ocak ayındayız. Popüler ve güzel şarkılar çıktıkça listeye ekleyeceğim.

2023 Popüler Yabancı Hareketli Şarkılar arıyorsanız, listeye göz atmanızı öneririm. Ancak, henüz Ocak ayındayız. Popüler ve güzel şarkılar çıktıkça listeye ekleyeceğim. Buraya, YOUTUBE linkini bırakıyorum. Linke tıklayıp, sayfayı yeni sekmede açarak, şarkılara göz atabilirsiniz.

2022 POPÜLER YABANCI HAREKETLİ ŞARKILAR LİSTESİ’NE göz atmak isterseniz tıklayabilirsiniz…

İngilizce Şarkılar

Ava Max – One Of Us (Şarkı, 27 Ocak’ta piyasaya çıkacak olan Diamonds & Dancefloors albümünden. 13 Ocak’ta ise şarkının single’ı yayınlandı. Ayrıca, geçtiğimiz yıl da yine bu albümden 4 şarkısının single’ı da yayınlandı.)

Pink – Trustfall (Şarkı, 27 Şubat’ta yayınlanacak olan Trustfall albümünden. Ancak, albümle aynı ismi taşıyan şarkının, 27 Ocak’ta single’ı yayınlandı.)

Miley Cyrus – Flowers (Şarkı, 10 Mart’ta yayınlanacak olan Endless Summer Vacation albümünden. Ancak, 12 Ocak’ta şarkının single’ı yayınlandı.

Metallica – Screaming Suicide (Şarkı, 72 Seasons albümünden. Albüm, 14 Nisan’da piyasaya çıkacak. 19 Ocak’ta ise şarkının single’ı yayınlandı. 2022 yılında da bir şarkısının single’ı yayınlandı.)

İspanyolca Şarkılar

Shakira – Out Of Your League (Ünlü sanatçının, şarkıda, ayrıldığı eşi Gerard Piqué’ye göndermede bulunduğu, dünya genelinde çok konuşuldu. 2023’ün ilk popüler şarkısı diyebiliriz. Ancak, şarkı herhangi bir albüme ait değil. Single’ı falan da yok. Sadece, stüdyo kaydı yapıldı. )

7 Beğen

Bir Cevap Yazın